Naše reklamní agentura je připravena poskytnout Vám kompletní reklamní servis od kreativního návrhu až po samotnou fyzickou realizaci. Při naší práci klademe důraz na požadavky klienta, spolehlivost a včasné plnění svých závazků. Svěřte svoji propagaci a reklamu našemu kvalifikovanému a plně kompetentnímu kolektivu spolupracovníků. Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před  konkurencí.

 

 

  Mimo jiné se specializujeme na výrobu reklamního a upomínkového skla s 3D efektem. Jedná se o technologii zobrazení prostorového grafického modelu do skleněného objektu, které umožňuje zaměřit laserový paprsek přesně do určeného bodu uvnitř skla. Paprsek laseru je díky sofistikovanému softwaru nasměrován tak, aby pronikl  povrchem skla a vytvořil miniaturní bod uvnitř skla. Pro 3D laser používáme pouze certifikované sklo nejvyšší kvality se zaručeným složením, které umožňuje věrné  a přesné zobrazení grafické předlohy.

 

 

 

 

  Naši designéři pro Vás mohou vytvořit 3D prostorový nebo 2D plošný model z informací, které nám poskytnete ve formě fotografií nebo v elektronické formě jako JPG, CDR nebo EPS. Pokud máte k dispozici 3D data, jsme je schopni zpracovat ve formátech DXF, OBJ, MAX, LWO nebo 3DS. Používáme nejmodernější výrobní technologie, kterými dosahujeme největší možné rozlišení grafiky ve skle. Budete překvapeni detailností grafiky ve skle a prostorovou věrností přeneseného modelu.


 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

Nový sortiment skla

21.07.2016 15:10
Připravujeme nový a vylepšený sortiment skla pro vaše zakázky. Budeme schopni lépe reagovat na požadavky. Předpokládáme, že sklo bude k dispozici počátkem září 2016.   váš tým 3Dsklo.cz

Vánoce 2015

21.11.2015 10:37
Pro naše příznivce jsme připravili vánoční slevu 10 % z ceny bez DPH na veškerý sortiment 3D skla, vč. grafiky, laserování a dárkové krabičky. Akce platí na objednávky od 24.11. do 23.12.2015.

Diskusní téma: Giftpromotion - sklo s 3D efektem

Datum: 01.05.2016

Vložil: Novák - Písek

Titulek: Rozměry skla

zdravím,
jaké máte největší sklo v sortimentu ?

děkuji

Datum: 01.05.2016

Vložil: 3Dsklo

Titulek: Re: Rozměry skla

Dobrý den,
největší sklo máme o hraně 300 mm. Větší není možné z technologických důvodů použít.

Miroslav
team 3Dsklo

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek