Naše reklamní agentura Giftpromotion je připravena Vám poskytnout kompletní reklamní servis od kreativního návrhu až po samotnou realizaci. Při naší práci klademe důraz na požadavky klienta, spolehlivost a včasné plnění svých závazků. Svěřte svoji propagaci a reklamu našemu kvalifikovanému a plně kompetentnímu kolektivu spolupracovníků. Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před konkurencí.

  Mimo jiné se specializujeme na výrobu reklamního a upomínkového skla s 3D efektem. Jedná se o technologii zobrazení prostorového grafického modelu do skleněného objektu, které umožňuje zaměřit laserový paprsek přesně do určeného bodu uvnitř skla. Paprsek laseru je díky sofistikovanému softwaru nasměrován tak, aby pronikl  povrchem skla a vytvořil miniaturní bod uvnitř skla. Pro 3D laser používáme pouze certifikované sklo nejvyšší kvality se zaručeným složením, které umožňuje věrné  a přesné zobrazení grafické předlohy.

   Naši designéři pro Vás mohou vytvořit 3D prostorový nebo 2D plošný model z informací, které nám poskytnete ve formě fotografií nebo v elektronické formě jako JPG, CDR nebo EPS. Pokud máte k dispozici 3D data, jsme je schopni zpracovat ve formátech DXF, OBJ, MAX, LWO nebo 3DS. Používáme nejmodernější výrobní technologie, kterými dosahujeme největší možné rozlišení grafiky ve skle. Budete překvapeni detailností grafiky ve skle a prostorovou věrností přeneseného modelu.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

Vánoce 2018

09.10.2018 16:19
Pro nadcházející Vánoce 2018 připravujeme vánoční slevu 10 % z ceny bez DPH na sklo objednané od 15.11. do 14.12. 2018. Dále součástí akce je i zpracování grafického návrhu zdarma.

Nové vzory skla

23.09.2018 18:58
Na základě vašich požadavků jsme pozměnili sortiment skla o nové vzory. Postupně budeme aktualizovat nabídku na našem webu.

Diskusní téma: Giftpromotion - sklo s 3D efektem

Datum: 01.05.2016

Vložil: 3Dsklo

Titulek: Re: Rozměry skla

Dobrý den,
největší sklo máme o hraně 300 mm. Větší není možné z technologických důvodů použít.

Miroslav
team 3Dsklo

Datum: 21.11.2015

Vložil: Jana

Titulek: Dotaz

Dobrý den, chtěla bych sklo s fotografií svých dětí. Jaké by mělo být asi rozlišení fotografie, aby sklo vypadalo hezky ?

děkuji za odpověď

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek